Esmaspäev, 20. september 2021
  ID-kaart  |  MobiilID OpenID

» unustasid salasõna?   » registreeru   » reeglid
 
Rss SISUPUU Rss RSS
Avaleht Konsultatsioonid Ideed Seadused
 
Avaleht > Vaata ideed
Aita parandada sotsiaalteenuste kvaliteeti ja kättesaadavust
Marika Kabal
Sisestatud: 17. veebruar 2009
Arhiveeritud
Bookmark and Share
Prindi
Saada kutse
  Vaata üleskutset   Allkirjad   Vaata vastuseid   Kommentaarid ()  

Sotsiaal- ja tervishoiupoliitika valdkonnas on Vabariigi Valitsus seadnud eesmärgiks luua Eesti inimestele võimalusi väärikaks ja aktiivseks eluks vanaduspõlves ja suurendada sotsiaalset turvalisust ühiskonnas. Neid eesmärke on võimalik saavutada muuhulgas elanike toimetulekut soodustavate hoolekandeteenuste väljaarendamise ja osutamisega. 

Sellest lähtudes kutsub Eesti Patsientide Esindusühing (vt. www.epey.ee) kõiki patsiente, eakaid ja puuetega inimesi, nende hooldajaid ja pereliikmeid, sõpru ja tuttavaid üles jagama meiega oma kogemusi sotsiaalteenuste (vt. sotsiaalteenuste loetelu Sotsiaalhoolekande seaduse §-s 10) kvaliteedi ja kättesaadavuse hindamiseks. 

Meie üleskutse eesmärk on sotsiaalhoolekandesüsteemi patsiendisõbralikumaks muutmine ning sotsiaalministeeriumile konkreetsete ja rakendatavate ettepanekute tegemine sotsiaalteenuste paremaks väljaarendamiseks, kvaliteedi tõstmiseks ja kättesaadavuse suurendamiseks. 

Kirjeldage vabas vormis, kas ja millistel asjaoludel on Teile või Teie hoolealusele osutatud  sotsiaalteenust puudulikult või olete kohanud takistusi vajalike sotsiaalteenuste kättesaamisel. Kirjeldage oma juhtumit osalusveebis või aadressil esindus@epey.ee.

Üleskutsele reageerides aitate meil kaardistada muutmist ja täiendamist vajavaid kitsaskohti sotsiaalhoolekannet ja selle korraldamist reguleerivates õigusaktides ning seeläbi saate anda oma panuse ühiskonnaelu kujundamisel.


Märksõnad: sotsiaalteenus kvaliteet kättesaadavus
Kategooria: Sotsiaalhoolekanne

Alusta siit!

Registreeru Osale.ee kasutajaks
ning alusta oma riigi aitamist juba
täna!

» Registreeru siin
» Kasutajale
 

Avalehele Osalusveebi haldab Riigikantselei
info@osale.ee

Osalusveeb Konsultatsioonid Ideed beta Seadused